Co o nas mówią?

Z pełną odpowiedzialnością mogę polecić usługi firmy.Całkowity profesjonalizm i godna opieka.Potrafią od początku do końca zadbać o pacjenta.
 

Aneta J.

Marta P.

Wyjątkowe na rynku podejście do Klienta. Czysty profesjonalizm i fachowość. Pacjent jest zaopiekowany 'od a do z'. Dają poczucie bezpieczeństwa, co jest tak ważne w przypadku usług medycznych. Rozmawiają rzeczowo i konkretnie a przy tym atmosfera jest sympatyczna. Nawet w trudnych przypadkach. Terminowi. POLECAM! Nie zawiodą.
 
 
Polecam💪 profesjonalnie, szybko. Taki zespół jak Transmediq miły, empatyczny to rzadkość. Pani pielęgniarka profesjonalna z dużą wiedzą super zajęła się nasza sprawa. Gwarantuje że to najlepszy transport medyczny w całej Warszawie. Serdecznie Polecam
 
 

 +48 504 312 112 

 biuro@transmediq.pl

ul. Grzybowska 87

00-844 Warszawa 

Strona www stworzona w kreatorze WebWave.

504 312 112

CAŁODOBOWY NUMER ALARMOWY 


O Nas

 

Trans Mediq Sp. z o.o. działa na polskim rynku już od niemal dekady. Jesteśmy organizacją zrzeszającą pasjonatów ratownictwa.

Dysponujemy nowoczesną flotą w pełni wyposażonych karetek. Nasi pracownicy to grupa profesjonalistów, która swoje doświadczenie zdobywała

w SOR-ach, Zespołach Ratownictwa Medycznego, Izbach Przyjęć, na oddziałach szpitalnych, a także w Straży Pożarnej.

Mamy długoletnie doświadczenie w prowadzeniu transportu międzyszpitalnego na terenie Polski i Europy. Współpracujemy ze Szpitalami, Uzdrowiskami,

z jednostkami Podstawowej Opieki Zdrowotnej, a także instytucjami pożytku publicznego. Swoją ofertę i profesjonalizm kierujemy także do osób prywatnych.

Wielokrotnie byliśmy odpowiedzialni za bezpieczeństwo na imprezach masowych. Zabezpieczaliśmy m.in. Garmin Iron Triathlon, Juwenalia Warszawskie, współpracowaliśmy z WOŚP. 

 

Ratownictwo Medyczne to nasza praca i pasja. 

 

Dorota P.